Bu Blogda Ara

2 Temmuz 2018 Pazartesi

Kendimizi nasıl ve neye göre yetiştireceğiz Neleri öğrenmeli ve neleri bilmeliyiz.?
Kötü huylarını terbiye etmemiş ve güzel hasletleri kazan/a/mamış bir kişi, nerede olursa olsun, aynı şekilde davranacaktır. Korkak kimse, her zaman…
İSLAMVEHAYAT.COM

BeğenDaha fazla ifade göster
Yorum Yap


Kendimizi nasıl ve neye göre yetiştireceğiz... - Hüseyin Uzun Şaşmaz: Kendimizi nasıl ve neye göre yetiştireceğiz Neleri öğrenmeli ve neleri bilmeliyiz.?

3 yorum:

 1. Cennete girmek bila istisna her insanın ebedi emelidir. Ve kim olursa olsun, hayat tarzları nasıl olursa olsun herkeste de bu işi garanti altına almış gibi bir halet-i ruhiyeye şahid olunmaktadır.Peki gerçekten de istemek insanların cenneti kazanmaları için yeterli midir, yani; Kur’an bu işe onay vermekte midir!
  *
  Cenneti kazanmak onay ve red meselesidir.
  https://plus.google.com/109838719669290377148/posts/1JV1mCcrt39

  YanıtlaSil
 2. Bana neyi teklif ediyorlar bende olmayan ki, Müslüman olayım?”
  İdeolojik Dolandırıcılık; Demokrasi
  Kitabı referans alıp, sürekli muhasebe altında tutmadığımız ve yeniden inşa etmediğimiz tercihlerimizin, ne kadarının zanna dayalı olduğunu yakinen müşahade edeceğiz.
  Kitabı; tertil üzere, kendimizi ve halimizi esas almadan, muttaki olmadan okuduğumuzda, hidayet doğmadığına, tereddütsüz şahit olacağız.
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=791486964636040&id=100013242319421

  YanıtlaSil
 3. O bedevileri inşa eden din, bugünün çağdaş, medeni(!) insanını niye inşa edip düzenini temin edemiyor?! Sorun nerede? Doğru soruları sormuyoruz! Hiçbir şeyden ders çıkarmıyoruz! Sonra da dertlenip sızlanıyoruz!
  https://t.co/70bjCA7esS

  YanıtlaSil